KURALLAR
  
Özel kişi İlanlarι
Genelpazar.com özel kişi ilanlarι, bireysel tüketici korumundaki kişiler içindir.
 
  
Şirket İlanlarι
Genelpazar.com şirket ilanlarι, sadece şirketlere özeldir ve bireysel tüketicilerin bilgilendirilmesi zorunundadιr, aksi takdirde ilanιnιz Genelpazar.com tarafindan kabul edilmeyecektir.
 
  
Hizmet & Servisler
Verilen Hizmet ve Servisler altιnda ilanlar Türkiye kanunlarιna ve yasalarιna uymak zorundadιr. İlanιn Hizmet olarak sιnιflandιrmasι gerekmekdedir, aksi takdirde Genelpazar.com tarafιndan silinecektir.
 
  
İlan başlιğι ve Kategori seçimi
İlan başlιğιnιzι ve kategori seçiminizi içeriğine en uygun ve en iyi tanιmlayan bir şekilde seçiniz, aksi takdirde ilanιnιz kabul görmeyecektir. Genelpazar.com ilkesi kolay erişim ve çabuk elde edilen bir ticari hizmet yeri oldugu için bu kurallara uymanιza çok önem verir. Bu şekilde en çabuk ve en kolayca sonuç almanιzι sağlarsιnιz.
 
  
Aynι İlan
Bir defadan fazla verilcek aynι ilanlar Genelpazar.com ´dan tarafιndan izin verilmezdir ve silinecektir.
 
  
Fotoğraf yükleme
Yüklediğiniz resimler ilanιnιzι görsel ve tanιtιmι için uyumlu olmasι gerekmektedir.
 
  
Yasadιşι ve Yasal Olmayan Ürün ve Hizmet & Servisler
Genelpazar.com ´da yasal ve gerçekci olmayan ilanlara ve hizmetlere izin verilmeyecektir ve silinecektir. Kanunlara aykιrι ve yasadιşι olan ürün ve hizmet & servisleri hakkinda ilgili makamlara rapor verilecektir ve emniyet yetkilerine bildirilecektir.
 
  
Uygunsuz İçerik ve Görüntü
Genelpazar.com ´da her hangi bir etnik gruplara bireysel veya kamu kuruluşlarιna yönelik uygunsuz ve saldιrganlιk içeren ilanlarι yayιnlamak yasaktιr.
 
  
  
Aklιnιzda bulunsun 
  
Sorumluluk
İlan veren şahsiyet verdiği ilanιn sorumluluklarιn taşιmakdadιr. Genelpazar.com verilen ilan hakkιnda, ürün veya hizmet & servislerle ilgili olan sorumluluk taşιmamaktadιr.
 
  
Telif haklarι
İlanda yayιnlanan metnin ve resimlerin tüm haklarι Genelpazar.com´a geçmektedir.
 
  
Koruyucu marka
İlanιnιzιn görüntüleri Genelpazar.com´un koruyucu logosuyla yayιnlanιr. Bunun nedeni görüntüleri başka bir içerikte kullanιmιnι önlemektir.
 
  
E-posta
İlanιnιzι aktif etmek için doğru e-posta adresinizi vermeniz şartdιr.